Tropical Island
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum rpg, intrati si veti vedea
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum o sa mori?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Teh Role Model

Teh Role Model


masculin Numarul mesajelor : 151
Varsta : 34

Cum o sa mori? Empty
MesajSubiect: Cum o sa mori?   Cum o sa mori? EmptyDum Feb 15, 2009 4:22 pm

http://www.prieteni.ro/tentatii/teste/test-Cum_o_sa_mori-126.html

Rezultatul meu este "Intr-o dimineata ploioasa de toamna o sa te ridici din fata calculatorului dupa 3 zile nedormite. Mergi sa-ti faci cafeaua dar nu mai gasesti decat un rest pe fundul pungii de 1kg pe care ai luat-o ieri. Hotarasti sa te lasi de baut cafea, ca oricum e nociva si in schimb treci pe cola. Tremurand iti iei haina sa mergi la magazinul din colt dar te prabusesti. La autopsie medicii constata ca ai murit de supradoza de cofeina."

Sunt sanse imense sa se intample asta. Asta pentru ca, intr-adevar, beau multa cafea Neutral
Sus In jos
Dark Princess

Dark Princess


feminin Numarul mesajelor : 38
Varsta : 29
Localizare : find me
Joburi/Distractii : sa desenez,sa ascult muzica si sa citesc
Stare de spirit : ''As vrea sa invat simfonia vietii mele"-Bacovia

Cum o sa mori? Empty
MesajSubiect: Re: Cum o sa mori?   Cum o sa mori? EmptyMar Feb 17, 2009 7:05 pm

acum sa vedem ce mi-a iesit:
Deoarece ati avut merite deosebite la serviciu veti primi o prima care va consta intr-un circuit de 10 zile in Australia. Tot sejurul din Australia umblati stropiti cu urina pentru a nu va ataca ursul cazator(drop bear), care se hraneste cu creier de om. Se stie ca urina tine la distanta ursii cazatori. Un caine dingo, atras de mirosul de urina, va va sfasia picioarele in penultima zi de sejur. Ajungeti la un centru de ajutor medical prea tarziu. Apoi asteptati in liniste la morga sa va fie revendicat cadavrul.

cel mai putin probabil o sa se intampla asta fiindca mie nu imi place vara,mult mai putin Australia.probabil voi muri la schi pe un munte din Elvetia.
Sus In jos
>>JustMe<<

>>JustMe<<


feminin Numarul mesajelor : 26
Localizare : Highest Highs and in the lowest lows ...

Cum o sa mori? Empty
MesajSubiect: Re: Cum o sa mori?   Cum o sa mori? EmptyMar Feb 17, 2009 7:52 pm

"Intr-o dimineata ploioasa de toamna o sa te ridici din fata calculatorului dupa 3 zile nedormite. Mergi sa-ti faci cafeaua dar nu mai gasesti decat un rest pe fundul pungii de 1kg pe care ai luat-o ieri. Hotarasti sa te lasi de baut cafea, ca oricum e nociva si in schimb treci pe cola. Tremurand iti iei haina sa mergi la magazinul din colt dar te prabusesti. La autopsie medicii constata ca ai murit de supradoza de cofeina. "
Dar la mine decat faza cu nedormitul si statul mla calc. 3 zile e plauzibila Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum o sa mori? Empty
MesajSubiect: Re: Cum o sa mori?   Cum o sa mori? Empty

Sus In jos
 
Cum o sa mori?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tropical Island :: Diverse :: Quiz-uri-
Mergi direct la: