Tropical Island
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum rpg, intrati si veti vedea
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Jeux d'enfants [Love me if you dare]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Teh Role Model

Teh Role Model


masculin Numarul mesajelor : 151
Varsta : 34

Jeux d'enfants [Love me if you dare] Empty
MesajSubiect: Jeux d'enfants [Love me if you dare]   Jeux d'enfants [Love me if you dare] EmptyDum Feb 15, 2009 4:00 pm

Film frantuzesc in cel mai pur stil posibil. O drama captivanta, tesuta in jurul unei teme cel putin inedite. Filmul urmareste viata a doi copii, un baiat si o fata, care se stiu de cand erau mici, si care dezvoltasera un joc, pe cat de interesant si amuzant, pe atat de periculos pentru ei si cei din jur. Fiecare din cei doi trebuiau sa isi puna provocari unul altuia, alternativ, pe care erau obligati sa si le respecte. Problema e ca daca in tinerete provocarile erau de genul "Arata-mi ce ai sub rochita" sau "Sari intr-un picior o ora intreaga", in adolescenta, cei doi ajung la provocari mult mai... periculoase, pentru ca, ulterior, sa isi ruineze vietile unul altuia, din cauza jocului si orgoliului care ii impiedica pe cei doi sa vada cat sunt de indragostiti unul de celalalt.

Merita vazut. E filmul meu preferat, ca poveste, idee si realizare. Astept pareri de la cei care l-au vazut sau vor sa il vada.
Sus In jos
Dementa

Dementa


feminin Numarul mesajelor : 90
Varsta : 28

Jeux d'enfants [Love me if you dare] Empty
MesajSubiect: Re: Jeux d'enfants [Love me if you dare]   Jeux d'enfants [Love me if you dare] EmptyDum Feb 15, 2009 7:10 pm

UUUU..Eu l-am vazut si mi-a placut foarte mult. De ce? Poate din cauza ca este amuzant ca o cutie poate face atat de mult necaz .

Trist sfarsitul
Sus In jos
 
Jeux d'enfants [Love me if you dare]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tropical Island :: Diverse :: Filme-
Mergi direct la: