Tropical Island
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum rpg, intrati si veti vedea
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cat de crazy esti?

In jos 
+2
Silver.Chaos
bad_boy
6 participanți
AutorMesaj
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin Numarul mesajelor : 162

Cat de crazy esti? Empty
MesajSubiect: Cat de crazy esti?   Cat de crazy esti? EmptySam Feb 14, 2009 10:46 am

http://animezup.com/index.php?ind=topsite&op=click_site&idb=622

Cat de crazy esti? Rezultatul meu a fost: "E foarte bine....esti destul de crazy, dar stii cand sa te opresti. Chiar daca uneori esti zuzu, esti si un pic cu picioarele pe pamant. "
Sus In jos
https://tropical-island.forumgratuit.ro
Silver.Chaos

Silver.Chaos


Numarul mesajelor : 24

Cat de crazy esti? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de crazy esti?   Cat de crazy esti? EmptySam Feb 14, 2009 11:02 am

\"Vad campii roz umplute cu bombonele albastre care se gasesc in copacei mooov....\" Esti crazy, crazy, crazy, crazy , CRAZY! Felicitari, nu incape indoiala aici: esti dus cu pluta pe Neptun....... XD

n.n dusa cu pluta pe Neptun =))
Sus In jos
Dementa

Dementa


feminin Numarul mesajelor : 90
Varsta : 28

Cat de crazy esti? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de crazy esti?   Cat de crazy esti? EmptySam Feb 14, 2009 8:22 pm

E foarte bine....esti destul de crazy, dar stii cand sa te opresti. Chiar daca uneori esti zuzu, esti si un pic cu picioarele pe pamant
Sus In jos
Teh Role Model

Teh Role Model


masculin Numarul mesajelor : 151
Varsta : 34

Cat de crazy esti? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de crazy esti?   Cat de crazy esti? EmptyDum Feb 15, 2009 4:10 pm

Rezultatul meu a fost "Hmmmmmmmmm.........: | Esti destul de rational/rationala, dar te trezesti si tu uneori batand campiile roz ale nebuniei.... Totusi, mai e cale lunga pana la statusul de crazy...". Nu sunt foarte multumit, ma credeam ceva mai nebun Razz
Sus In jos
Dark Princess

Dark Princess


feminin Numarul mesajelor : 38
Varsta : 29
Localizare : find me
Joburi/Distractii : sa desenez,sa ascult muzica si sa citesc
Stare de spirit : ''As vrea sa invat simfonia vietii mele"-Bacovia

Cat de crazy esti? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de crazy esti?   Cat de crazy esti? EmptyMar Feb 17, 2009 6:57 pm

E foarte bine....esti destul de crazy, dar stii cand sa te opresti. Chiar daca uneori esti zuzu, esti si un pic cu picioarele pe pamant.
Sus In jos
>>JustMe<<

>>JustMe<<


feminin Numarul mesajelor : 26
Localizare : Highest Highs and in the lowest lows ...

Cat de crazy esti? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de crazy esti?   Cat de crazy esti? EmptyMar Feb 17, 2009 7:59 pm

\"Vad campii roz umplute cu bombonele albastre care se gasesc in copacei mooov....\" Esti crazy, crazy, crazy, crazy , CRAZY! Felicitari, nu incape indoiala aici: esti dus cu pluta pe Neptun....... XD

Smile)Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cat de crazy esti? Empty
MesajSubiect: Re: Cat de crazy esti?   Cat de crazy esti? Empty

Sus In jos
 
Cat de crazy esti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce fluture esti?
» Esti un om normal?
» ce demon esti?
» Ce personaj din X-Men esti?
» Ce personaj din Spiral esti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tropical Island :: Diverse :: Quiz-uri-
Mergi direct la: