Tropical Island
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


forum rpg, intrati si veti vedea
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?

In jos 
+4
Dementa
Rosen
Silver.Chaos
bad_boy
8 participanți
AutorMesaj
bad_boy
Admin
bad_boy


masculin Numarul mesajelor : 162

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptySam Feb 14, 2009 10:15 am

http://animezup.com/index.php?ind=topsite&op=click_site&idb=1174

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Rezultatul meu a fost: "Esti un vampir. Posezi puteri supranaturale si deseori te intalnesti cu varcolaci, cu care deseori lupti. Te-ai aliat cu ingerul si ai ajuns sa te intelegi cu oamenii."
Sus In jos
https://tropical-island.forumgratuit.ro
Silver.Chaos

Silver.Chaos


Numarul mesajelor : 24

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptySam Feb 14, 2009 10:37 am

sti un vampir. Posezi puteri supranaturale si deseori te intalnesti cu varcolaci, cu care deseori lupti. Te-ai aliat cu ingerul si ai ajuns sa te intelegi cu oamenii.


Mwhaha.... gnhgn vampir
Sus In jos
Rosen

Rosen


Numarul mesajelor : 163

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptySam Feb 14, 2009 11:04 am

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Rezultatul meu a fost: "Esti un demon. Inamicul principal al ingerului. Vrei sa distrugi lumea si tot ce e mai pur." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
http://lifemart.the-up.com/index.htm
Dementa

Dementa


feminin Numarul mesajelor : 90
Varsta : 28

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptySam Feb 14, 2009 7:09 pm

Raspunsul meu:Esti un inger, un protector al acestei lumi si un gardian al puritatii.
Sus In jos
Andrey lover vampire

Andrey lover vampire


masculin Numarul mesajelor : 44
Varsta : 31

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptySam Feb 14, 2009 8:04 pm

"Esti un inger, un protector al acestei lumi si un gardian al puritatii."
vai ce inger mai sunt Smile)
Sus In jos
http://dark-angels.forumgratuit.ro/forum.htm
Teh Role Model

Teh Role Model


masculin Numarul mesajelor : 151
Varsta : 34

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptyDum Feb 15, 2009 4:21 pm

Foarte interesant rezultat si cat se poate de neadevarat: "Esti un manelist. Puterea ta speciala e sa-i enervezi pe altii. Ai grija cu comportamaentul.". Preferam sa fiu un pervers Laughing
Sus In jos
Dark Princess

Dark Princess


feminin Numarul mesajelor : 38
Varsta : 29
Localizare : find me
Joburi/Distractii : sa desenez,sa ascult muzica si sa citesc
Stare de spirit : ''As vrea sa invat simfonia vietii mele"-Bacovia

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptyMar Feb 17, 2009 7:03 pm

Esti un inger, un protector al acestei lumi si un gardian al puritatii.
ce sa zic.ce ingeras sunt.preferam vampir dar mnoah...
Sus In jos
>>JustMe<<

>>JustMe<<


feminin Numarul mesajelor : 26
Localizare : Highest Highs and in the lowest lows ...

Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? EmptyMar Feb 17, 2009 7:54 pm

"Esti un vampir. Posezi puteri supranaturale si deseori te intalnesti cu varcolaci, cu care deseori lupti. Te-ai aliat cu ingerul si ai ajuns sa te intelegi cu oamenii."
Smile) I m a vampire! Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty
MesajSubiect: Re: Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?   Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist? Empty

Sus In jos
 
Inger, demon, vampir, varcolac,pervers sau manelist?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce demon esti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tropical Island :: Diverse :: Quiz-uri-
Mergi direct la: